Maastomalli ja kartoitusmittaukset

Maastomalli ja kartoitusmittaukset

Lisäksi

Maastomalli ja kartoitusmittaukset

mies mittaa, man is surveying

Ota yhteyttä

Janne Harju

Palvelupäällikkö (Pohjois-Suomi)

janne.harju@mitta.fi

Puh. +358 50 594 6473

Pekka Kaksonen

Palvelupäällikkö (Itä-Suomi)

pekka.kaksonen@mitta.fi

Puh. +358 40 079 1161

Minna Kinnunen

Palvelupäällikkö (Etelä-Suomi)

minna.kinnunen@mitta.fi

Puh. +358 400 548 375

Mika Koskinen

Palvelupäällikkö (Länsi-Suomi)

mika.koskinen@mitta.fi

Puh. +358 400 320 519

Sebastian Burman

Tiiminvetäjä (Pohjanmaa, ruotsinkielinen palvelualue)

sebastian.burman@mitta.fi

Puh. +358 50 413 4364

Mikko Ilmonen

Toimialajohtaja, Mittaus

mikko.ilmonen@mitta.fi

Puh. +358 50 575 4144

Kaikki yhteyshenkilöt

Yhteystiedot


Jaa sivu